0 items in the shopping cart
  • No products in the cart.

Shop

SLIM SKIRT (1+1)

3,990 L 1,990 L

Oferta: 1+1 vetem 1990 leke  Transport 0 leke 
Kontakt: 044314360 
BCTV  ju sjell minifundet origjinale Slim Skirt pikerisht ne kohen dhe ne stinen e duhur .
Ultra-te rehatëshme, Slim Skirt me pamje xhinsi i japin jete formave tuaja trupore.
Sekreti qendron ne butesine e copes krijuar me nje teknologji fine qe ju jep linja te harkuara ne menyre te pa rezistueshme
Efekti elastic ngjeshes siguron nje pershtatje me trupin tuaj sikur te jene prodhuar enkas per ju !
Bli ngjyren jeans blu dhe merr dhurate Slim Skirt leopard !
Ne paketim : 1+1 Slim Skirt (blu dhe leopard)
Category:
× Keni pyetje ? Na shkruani !