0 items in the shopping cart
  • No products in the cart.

Shop

Twist Mop

2,990 L

Oferte: 2990 leke + 3 mikrofibra dhurate

Tel: 044314360

Pastro ne te njome dhe ne te thate!

  • Pershtatet per mrekulli poshte mobiljeve, produkteve elektoshtepiake, dhe gjithshka tjeter ne shtepi
  • Fantastike per Qeramik, porcelain, dru, Laminat, Tjegull, Mermer,
  • Super thithese ne brendesi fale shtereses se brendeshme si peshqir qe ndodhet ne brendesi te saj
  • Shtrydhe vetem me nje rrotullim, shpelahet lehtesisht, dhe vazhdoni punen pa bere duart pis per shtrydhje
  • Shtresa microfiber perballon deri ne 500 larje
Category:
× Keni pyetje ? Na shkruani !