0 items in the shopping cart
  • No products in the cart.

Shop

Softy

3,990 LEK 1,900 LEK

Oferta: 1900 leke Transport 0 leke

Kontakt: 044314360

Softy, dysheku unik me ajer vjen ekskluzivisht bashke me canten dhurate vetem nga BCTV.

Dysheku eshte afro 2.5 m gjatesi, super rezistent, nuk gervishtet apo cahet, ne tre ngjyra: Blu, Portokalli, Pink

Perdoret ne piknik, plazh, pishine, mal, det apo edhe ne shtepi.

Mbushet lehtesisht me ajer, me nje rrotullim te vetem, dhe eshte gati per tiu dhuruar relax kudo qe ndodheni.

Futet ne cante dhe transportohet kudo dhe kurdo.

 

Category:
× Keni pyetje ? Na shkruani !