0 items in the shopping cart
  • No products in the cart.

Shop

Extraclean (1+1)

4,490 L 1,900 L

Set Delux perfshin: 1+1 Extraclean & sfungjerin pastrues

EXTRACLEAN eshte nje zgjidhje e vetme per te hequr cdo lloj njolle.

Nje zgjidhje efektive dhe teper e lire.

Me EXTRACLEAN te gjitha njollat do te zhduken. Harrojini koleksionet me ilace per heqje njollash, dhe kurseni para duke perdorur EXTRACLEAN, super produktin e zhdukjes se njollave!

Formula e EXTRACLEAN eshte efektive per njollat  e bera  shtepi, ne kopesht, ne garazhd   ose me pushime.
Perdoret per njollat ne tekstile, tapete, mobileri, heq cdo lloj njolle, edhe nese eshte graso nga nje zinxhir biciklete, njolle ne xhinse, sado e vjeter te jete.

Vendosni pak krem ne sfungjer dhe tani me ska rendesi nese eshte njolle nga qeni, urine maceje, vere e kuqe, kafe, caj, cokollate, gjak , vaj, yndyre, ndryshk, EXTRACLEAN  zhduk njollen nga cdo lloj fibre.

Dermatologjikisht i testuar.

EXTRACLEAN pajisjet me nje  patent pra edhe nese njollat jane te vjetra, jane lare apo hekurosur, ato serisht hiqen, nga cdo lloj materiali!

 

100 in stock

× Keni pyetje ? Na shkruani !