0 items in the shopping cart
  • No products in the cart.

Go HairStraightener

Go HairStraightener

12,990 L 5,990 L

Stilimi I flokut ju eshte kthyer ne stres nga pajisjet e ndryshme qe perdorni?
Ju prezantojme Go Straightener –pajsijen 2 ne 1, stiluesin pa kabuj I cili jumundeson floke te drejte apo me kacurrela, sipas deshires suaj
Tani me, ju mund te drejtoni floket me pajisjen pa kabuj fare lehte
Ose mund te stiloni flokun tuaj me disa kacurrela moderne kudo qe ndodheni
Dhe fale kellefit te sigurise, nuk do tju nevojitet kurre te prisni per Go Straightener qe te ftohet
Sekreti qendron ne 2 pllakat e nxehtesise me turmaline dhe nanoqeramike te cilat clirojne jone kundershtuese te cilat ju parandalojne elektrizimin e flokut dhe fryrjen flokut ne kohe te lagesht
3 nivelet e nxehtesine ju bejne me te lehte perdorimin ne cdo lloj floku
Floku I ngaterruar dhe I fryre do te shnderrohet ne te drejte dhe te bute ne pak minuta
Jepini jete, gjalleri, shkelqim dhe volum flokut tuaj te thate dhe te paorientuar

× Keni pyetje ? Na shkruani !