0 items in the shopping cart
  • No products in the cart.

Shop

Projektor LED Festiv me Figura

6,990 L 3,990 L

Cmimi Ofertes: 6990 leke

Kontakt 044314360

Projektor LED FESTIV  me Figura.

Super produkti i zbukurimit te festave per cdo event familjar apo festa me shoqerine:
Dhuron nje Show Elegant te dritave Led.

Jashtezakonisht i bukur eshte efekti lazer qe te fut ne magjine e yjeve ne ngjyre jeshile dhe te kuqe, por projektori i ri nuk esht lazer por LED dhe perdoret ne ditelindje femijesh te rinjsh apo gjysherit!

Ne Hallowe’en party apo festa romantike!

Nje super dhurate per Ditet e Lumtura te fundvitit!

Me 10 disqe formash , me te gjitha ngjyrat .
Set me te gjithe aksesoret +telekomanda.

× Keni pyetje ? Na shkruani !