0 items in the shopping cart
  • No products in the cart.

Shop

Nutri 1200

11,900 L 7,900 L

Deshironi te permiresoni menyren e ushqimit por jeni teper te ngarkuar gjate dites dhe nuk arrini dot kurre ta realizoni?

Ju prezantojme Nutri 1200, i cili do te ndryshojne menyren se si ju perkujdeseni per shendetin tuaj dhe te familjareve tuaj

Nutri 1200 nuk eshte as blender dhe as shtrydhese e thjeshte.

Ky produkt ju siguron te gjithe elementet qe ju duhen per nje stil jetese te shendeteshme

Mund te fshihni perimet dhe frutat brenda ne nje smoothie te vetem teper te perqendruar dhe i siguroni keshtu femijeve te gjithe perberesit ushqimore qe u nevojiten gjate dites

Detoksifikoni trupin tuaj nga kimikatet e padeshirueshme te mbledhura nder vite

Nutri 1200 ka nje motorr plot 1200 wat, thika super te forta celiku

Eshte i sigurte ndaj mund ta lani edhe ne lavastovilie

Fuqia e keti produkti eshte aq e madhe sa therrmon akullin ne cast

Nuk ka qene kurre me lehte te jetosh shendetshem

Thjesht vendosni produktet, rrotulloje dhe shijoje

Perkujdesuni per trupin dhe mendjen fale permiresimit te sistemitimunitar duke marre te gjitha vitaminat esenciale te nevojshme per nje diet te shendetshme

Mund te miksoni supe perfekte per netet e ftohta te dimrit apo te pergatisni kremra perfekt ne kuzhinen tuaj.

Bluarja e kafese nuk ka qene kurre me e thjeshte

Bluani edhe avokadon tuaj per te pergatitur keshtu Wuacamoli

Nutri 1200  iu siguroje nje jetese te shendetshme e plot gjalleri.

 

Category:
× Keni pyetje ? Na shkruani !