0 items in the shopping cart
  • No products in the cart.

Shop

Grires 3 ne 1

3,990 L

Te gjithe deshirojme te ushqehemi shendetshem por pergatitjet e ushqimit jane kaq te lodhshme.

Shikoni, mund te lendoni gishtat. Dhe shikoni cfare rremuje.

Ju prezantojme  Starlyf Fast Slicer, menyren me te shpejte e me te thjeshte per te pergatitur vakte te shendetshme ne cdo dite

Mjafton ta fiksoni ne banakun tuaj te kuzhines, dhe nisni te  coptoni apo prisni ne fije te holla ushqime te shendetshme direkt ne pjaten tuaj apo edhe ne tigan

Prini shpejte Feta  karrote, kerpudhe per te pergatitur nje supe te shijshme

Dhe ne fund, Lulelaker e prere ne copeza gati per nje tave te shijshme me pak kalori.

Prini ne feta te holla patate te embla per patatinat perfekte qe femijet I adhurojne

Ose pergatisni embelsira te shijshme dhe shendetshme ne pak minuta

Sekreti qendron ne tre tehet e ndryshueshme celik inoks, per te prere ne feta,per te coptuar,dhe per te grire

Eshte e struktuaruar me nje sistem ngjites me ajer keshtu qe ju jeni te sigurte qe griresi juaj eshte I palevizshem

Ne sekonda do te pergatisni makarona me kungull me nje shije perfekte dhe kuzhine do te jete e paster. Kaq e shijshme, e shendetshme dhe nuk do te shtoni peshe

Spageti tardicional me qofte ka mbi 800 kalori nderkohe qe spageti me kungull pergatitur nga ne me pak se 100 kalori.

Keshtu mirembani lehtesisht linjat trupore

Category:
× Keni pyetje ? Na shkruani !