0 items in the shopping cart
  • No products in the cart.

Shop

WayFlex – Shake IT

29,990 L 14,990 L

Wayflex shake it, platforme me vibracione me 99 nivele te ndryshme e cila mundeson zhdukjen e grumbullineve dhjamore, celulitit, strijave dhe kileve te teperta .

E para platforme e cila ka te inkorporuar diskun e Twist i cili ju ndihmon te rrotulloheni lehtesisht per te krijuar nje ABS te tonifikuar dhe barke te sheshte.

Perfekt nese e perdorni si STEP per ushtrime kardio te shendetshme e teper me benefite per nje djersite te menjehershme.

E lehte per tu perdorur.
Komandohet me panelin e kontrollit ne formen e ores se dores e cila lehteson ndryshimin e shpejtesise dhe minutazhit nderkohe qe ju sterviteni.
Vetem 10 minuta ne dite dhe per 3 jave vereni rezultate mahnitese.
Dhurate me Wayflex vijne rripat e rezistences te cilet i japin ritem ushtrimeve tuaja dhe vene ne levizje dhe muskujt e fjetur.
Ne paketim gjeni DVD me ushtrime te ndryshme qe mund te realizoni gjithashtu dhe katalogun me ushtrime te ilustruara.

100 in stock

× Keni pyetje ? Na shkruani !