1 item in the shopping cart

Shop

VITARAID-R

9,990 L 6,990 L

Vitarid-r ritkhen levizjen per te gjithe trupat pasive.
Qendroni duke pare Tv ne divanin tuaj e nderkohe aktivizoni edhe duart edhe kembet njekohesisht.
Nxit qarkullimin e gjakut, permireson shendetin e zemres, ndikon ne menyre te menjehershme duke permiresuar problemet e kockave dhe patjeter ju ndihmon te humbni peshe!
Dhurate ekrani inteligjent i cili ju ndihmon ne llogaritjen e hapave dhe kalorive.

× Keni pyetje ? Na shkruani !