0 items in the shopping cart
  • No products in the cart.

Shop

Thermo Shaper

4,990 LEK 2,990 LEK

Revolucion ne industrine e tekstileve qe vishen me efekt djersitjeje !
Thermo Shaper-5 here me teper djersitje se cdo veshje tjeter e ngjashme !
Sekreti I Thermo Shaper eshte teknologjia thermoflex me dy shtresa qe rrit temperaturen e trupit sapo ndesh me lekuren.
-Shtresa e brendshme termike stimulon djersen menjehere
-Shtresa e jashtme termike e thith djersen duke e mbajtur veshjen te thate nga jashte.

Karakteristikat :
-Pa qepje,zinxhire apo kopsa qe lene shenje ne trupin tuaj
-Jetegjatesi no limit
-Humb peshe duke krijuar linja perfekte trupore
-Set me street dhe sutjenat THERMO
-Ndjesi e bute ne kontakt me lekuren, fleksibel dhe shume komode
-Vishen dhe kryejne funksion dhe gjate dites ne shtepi
-Ideale per vrap apo palester me dizajn modern
-Eleminon shtresat dhjamore ne pulpa,kofshe,fundshpine,bel, e sidomos pjesa e minikanotjeres qe siguron zhdukjen e palave ne shpine.

× Keni pyetje ? Na shkruani !