0 items in the shopping cart
  • No products in the cart.

Shop

Power Slender

3,990 L

Kanatjere ‘inteligjente’ e cila ben te mundur shkrirjen e dhjamit  dhe tonifikon barkun. Kete veprim e ben te mundur shtresa innovative OSMOTEX .

Mjafton te vishni kanatjeren dhe menjehere ne 10 min e para do ndjehet nxehtesia dhe djersitja.

OSMOTEX- shtresa e brendshme e kanatjeres e cila sherben si rregullues temperature ,  fillon menjehere veprimin e saj sapo bie ne kontakt me lekuren.  Shtresat e kanatjeres Power Slender jane te konceptuara per te qene sa me efikase dhe fleksibel.

Power Slender përdor risi të jashtëzakonshme që bashkon një shtresë të jashtme elastike, të derdhur dhe e ngjeshur  me një polimer antiallergjik, fleksibël dhe i papërshkueshëm nga uji për  të filluar djersitjen e menjehereshme

Osmotex Technology tek Power Slender  I sjell të gjitha tiparet e trupit osmotik në një element të lehtë, të rehatshëm dhe plotësisht të qëndrueshëm të veshjeve, i cili do t’ju lejojë të djersiteni dhe digjni  kalori.

Power slender :

  • Redukton masen
  • Stilon
  • Tonifikon
  • Masa S-M dhe L-XL
  • Per femra dhe per meshkuj
Clear selection
SKU: N/A Category:
× Keni pyetje ? Na shkruani !