0 items in the shopping cart
  • No products in the cart.

Snappy

4,990 L 1,900 L

Gerhitja eshte  nje tingull i ngjirur dhe i vrazhde e cila krijohet kur keni bllokim te pjesshem te frymemarrjes gjate gjumit per shkak te nje problemi te caktuar. Shpeshhere gerhitja mund te jete tregues i problemeve serioze me shendetin. Per me teper, ajo mund te jete shume e bezdisshme per partnerin/partneren tuaj.

Me shume se gjysma e te rriturve gerhasin ne nje periudhe te caktuar kohe gjate jetes se tyre. Gerhitja ndodh kur ajri kalon ne indet e fytit dhe shkakton vibrim te tyre ndersa merrni fryme, prandaj krijohet edhe ai tingull karakterizues.

Bctv Ju prezanton Snappy,  sekretin per nje gjume te shendetshem!

Snappy eshte produkti me I ri ne fushen e mjekesise I cili eleminon ne menyre te menjehershme gerhitjen.

Teper I sigurte, I rehatshem dhe me shume perdorime.

Vjen I ndertuar ne silicon ndaj pershtatet sipas formes se hundes suaj duke eleminuar gerhitjen dhe bllokimet e frymemarrjes gjate gjumit

Ne cast do te ndjeni se si do te rritet sasia e ajrit qe do te rrjedhe nepermjet hundes tuaj

Gerhitja eshte e pademshme por kur ajo ndikon ne cilesine e gjumit mund te shoqerohet me keto simptoma: pergjumje gjate dites, mungese perqendrimi, dhimbje koke ne mengjes, djegie ose tharje fyti, gjume jo i qete, mbytje gjate nates, hipertension, dhimbje gjoksi naten etj. Gerhitja e rende shpesh shoqerohet me nje çrregullim te gjumit te quajtur Apnea obstruktive e gjumit (Obstructive sleep apnea), nje crcregullim ky serioz i gjumit dhe nje faktor risku per semundje te zemres, atake ne tru, diabet dhe shume probleme te tjera shendetesore.

Snappy eshte zgjidhja me e sigurte dhe efektive qe keni pare deri me sot!

Bazohet ne magnetoterapi dhe akupunture, te cilat asistojne ne hapjen e pasazheve te hundes, duke ulur presionin nga disa pjese te fytit , perfshire ketu dhe uvulen e cila dridhet dhe keshtu shkakton gerhitjen

Magnetet e vegjel te fiksuar ne silikonin e Snappy jane trajtimi me I ri dhe efektiv per gerhitjen

Specialiste  te qafes dhe sistemit nervor ne SHBA, kane verejtur se pasi vendosni Snappy, terheqja e murit te hundes fale magneteve,ndikon ne hapjen e rrugeve te frymemarrjes

Ne kete menyre perdoruesi merr fryme lirshem nepermjet hundes duke eleminuar futjen e ajrit nepermjet gojes

Perdorimi I Snappy, nuk ka asnje efekt anesor, perdoret gjate gjumit, eshte teper I rehatshem dhe silikoni e ben te lehte perodrimin e tij ne ne cdo perdorues

Nuk demton lekuren, teper higjenik dhe mund te themi se as qe do e ndjeni kur ta keni te vendosur

Gjume te embel

× Keni pyetje ? Na shkruani !