0 items in the shopping cart
  • No products in the cart.

Shop

Slimmy Soup

6,990 L 4,990 L

Te dobesohesh me SUPE !!! ?
Inovacion 2019 ?
Per here te pare JU hani dy vakte supe dhe dobesoheni!
Prodhuar ne France , certifikuar nga Komuniteti Europian ,”supa e doktorit” apo “supa e lakres” sic njihet kudo , nese konsumohet rregullisht ne dreke dhe ne darke shoqeruar me udhezimet e librit (ne shqip brenda paketimit) nxjerr jashte trupit toksinat dhe mbetjet ushqimore!
Pako e pare ju vjen ne vleren 5990 leke ,pako e dyte -50% per vazhdimesi ne trajtim!
Ingrediente bimore,vitaminoze dhe me mineralet e duhura per trupin !
28 bustina per 14 dite trajtim!
Gjate oreve te gjata te dites thuaj JO sanduiceve apo picave plot yndyre , merr nje filxhan a termus,hidh nje bustine dhe uje te ngrohte , trazoje dhe ? JU BEFTE MIRE ! ?
Pastro trupin tend dhe ndjehu 10 vjet me i ri ?
× Keni pyetje ? Na shkruani !