0 items in the shopping cart
  • No products in the cart.

Shop

Slim Maxi Wraps

5,490 L 3,990 L

Slim Maxi Wraps jane  mbeshtjellese me efikasitet te vertetuar !

Permban  perberes totalisht natural  ndaj dhe ju mundeson  nje bel te sheshte, humbje ne peshe dhe  eleminim te shtresave dhjamore pa shume veshtiresi dhe ne shume pak kohe.

Asnje efekt anesore dhe totalisht te parrezikshme.

Perdorimi I tyre eshte kaq I thjeshte ,mjafton ta vendosni poshte rrobave dhe te vijoni rutinen tuaj ditore  e me pas ta hiqni ne mbremje para se te flini…ose e vendosni ne mbremje, e mbani edhe ne gjume, dhe e hiqni ne mengjesin e dites tjeter

Ne me pak se 2 jave do te shikoni super rezultatet e slim maxi wraps

Por funksioni I mbeshtjelleses nuk mbaron ketu,  sepse Slim Maxi Wraps kane nje secret teper interesant . Edhe pasi e keni hequr, perberesit e saj natural, tashme te absorbuar nga lekura, vazhdojne te veprojne per ore te tera ne shkrirjen e dhjamit.

Sekreti I Slim Maxi Wraps qendron ne perberjen e tyre ekskluzive , plot me perberes te cilet sigurojne rezultate ne kohe rekord.

Pas shume vitesh kerkime,  ne Slim Maxi Wraps u arrit te vendoset nje perzierje revolucionare e perberesve natural per nje veprim te fuqishem ne reduktimin e masave dhjamore.

Slim Maxi Wraps kombinon fuqine e : FUCUS dhe GUARANA me atributet e dredhezave IVY  dhe HORSETAIL  , por nuk mund te mungonte vaji I JOJOBES I cili te fal ndjesine e kendshme ne momentin qe e vendosni ne bark.

Ne perberie do te gjeni :

1-FUCUS – ose sic njihet ndryshe alga kafe e cila eshte e pasur ne kripera minerale, element bakri, kromi, zinku,magnezi,Jodi, fibra, e gjithashtu vitamina c, b1, b2, b6, b12.  Kjo permbajtje e pasur, mundeson bllokimin e ndjesise se urise sapo Fucusi absorbohet ne trup

2-GUARANA- afrodiziaku me I famshem ne bregun e Amazones. Njihet si nje stimulator I forte I cili ju rrit energjite dhe performancen atletike, permireson gjendjen shpirterore,  dhe pershpejton humbjen e peshes fale permbajtjes ne nivele te larta deri ne 7 % ,  te kafeines

3-IVY- e cila njihet per aftesite detoksifikuese, realizon pastrimin e melcise , ne menyre te menjehereshme duke nxjere jashte toksinat e mbledhura nga trupi jone

Nje tjeter aftesi qe Ivy mbart eshte trajtimi I lekures. Ndaj Pasi te keni perdorur Slim Maxi Wraps lekura do te qendroje e bute dhe teper e tonifikuar, e kjo I vjen kryesisht ne ndihme perdoruesve qe ende nuk kishin gjetur nje zgjidhje per stijat e barkut te cilat krijohen saj ndryshimit ne peshe

4-Horsetail- njihet per permbajtjen e larte te fibrave dietike. Ekstrakti I horsetail, sapo asimilohet nga lekura, ul ndjeshem glukozen ne gjak ndaj dhe stabilizon peshen tuaj trupore. Gjithashtu, njihet si *diuretic natyral, ndaj dhe pershpejton metabolizmin e  ndikon keshtu ne humbjen e peshes.   Nje tjeter efekt I Horsetail eshte eleminimi I celulitit dhe shkrirja e masave te grumbulluara dhjamore ndaj dhe tonifikon lekuren tuaj.

5-Vaji Jojoba: Njihet fale permbajtjes te larte te omega 3 ndaj dhe ndikon ne humbjen e peshes. Eshte ne trajte vajore ndaj dhe ju dhuron ndjeis butesie ne lekure dhe nje arome teperte kendeshme
Slim Maxi Wraps  jane te vetmet mbeshtjellese qe te garantojne rezultate ne me pak se 2 jave.

Perdorimi I tyre eshte tejet  I thjeshte. Koha e mbajtjes eshte minimumi 45 minuta ne dite. Dhe pasi e hiqni ate,  masazhoni lehtesisht pjesen e barkut dhe te ijeve me xhelin e mbetur ne lekure ne menyre qe elementet ne permbajtje te asimilohen me shpejte.

Keshillohet te vendoset cdo 72 ore

*Diuretic (substance qe nxit urinimin)

× Keni pyetje ? Na shkruani !