0 items in the shopping cart
  • No products in the cart.

HARMONY

Rreth “Harmony”

Linja Harmony njihet per perqindje te larte te ekstraktit te kermillit te kopshtit I cili prodhohet ne Savona te Italise, ne fabriken Farnacos SRL ku punohet  me metodat me moderne .

E vecanta e kesaj fabrike eshte se ekstrakti  merret pa qene e nevojshme te ngordhe apo demtohet kermilli. Kermijte e fushes mblidhen,lahen dhe vendosen ne makineri.

Linja  harmony me permbajtje te larte te kolagjenit ka funksion antirrudhe per moshat mbi 30 vjec  ose parandalues I rrudhave per mosha me te reja

Prania e alantoines ne krem realizon rigjenerimin e shenjave,plageve dhe rikthen elasticitet ne lekure

Permban Glicerine e cila than yndyren e tepert dhe zhduk aknet ne cdo lloj lekure apo moshe.

Permban Cera Alba e cila krijon shtrese mbrojtese ne lekure duke rikthyer elasticitetin nderkohe qe prania e vajit te lulediellit ne permbajtje ushqen lekuren  dhe e hidraton.

Permban Acid Glikolik, Vitamina dhe Minerale  te cilat Luftojne radikalet e lira

Nuk permban: alkool, silicon,kolorant, parfum.

Perdorimi:

Kremi 24 ore : Keshillohet te perdoret paslarjes se fytyres,ne mengjes ose ne mbremje. Masazhojeni deri sa te perthithet plotesisht. Efekt anti rrudhe, parandalon rrudhat ose rikuperon ato ne mosha te dyta apo te treta.

Pura 100%: Perdorim I perditshem,pas larjes se fytyres . Te perdoret gjate mbremjes . Efekt relaksues se fytyres, eleminon shenjat ne fytyre, apokudo ne trup. Keshillohet per femra ose meshkuj per te eleminuar shenjat, aknet, strijat, apo per te zvogeluar poret e zgjeruaraa

Serumi I pjeses se poshteme te syrit: 1 ose 2 pika ne secilen ane.Ne produkti prek syrin,te lahet me uje te rrjedhshem. Efekt I menjehershem zbardhues dhe relaksues I qeska te syrit

Kremi i trupit:Pas banjos ose dushit keshillohet qe lyhet trupi dhe te masazhohet deri ne perthithje te plote. Perfekt edhe per duart, I zbut dhe mban aromen per nje kohe te gjate.

× Keni pyetje ? Na shkruani !