0 items in the shopping cart
  • No products in the cart.

Shop

Hair Remover(1+1)

7,490 L 4,990 L

Oferta: 2 shishe vetem 4990 leke Transport 0 leke 

Kontakt: 044314360

Jepini fund dhimbjeve qe duhet te perballoni gjate depilimit.

Mjafton nje sprucim me Hair remover Aloe Vera, dhe qimet zhduken ne moment.

Spruconi vendin e deshiruar: kembe/bikini/sqetull/krahe/sqetull, lejoni gelin te veproje ne qime per 4 minuta dhe me pas me nje peshqir pak te lagur fshini zonen ku u aplikua xheli.

Lekura do te mbetet e bute si nje bebe me 0 qime me 0 dhimbje.

Ushqen lekure sepse eshte nje perzjerje fantastike frutash dhe aloe vera, pra jo vetem depiloheni por dhe ushqeni lekuren tuaj per te perfituar shkelqimin e saj.

 

Category:
× Keni pyetje ? Na shkruani !