0 items in the shopping cart
  • No products in the cart.

Shop

Full Extensions

4,990 L 1,900 L

Full Extensions® – Extensions per floke, e lehte ne aplikim, te padukshem ne kapje dhe perfekt!

Deshironi te njiheni me sekretin e flokeve te gjate, te shnderritshem e voluminoz?

Full Extensions® jane extension me te rinjt, te lehte per tu aplikuar, te padukshem kur vendosen dhe perfekt per tiu dhuruar nje pamje te re flokut tuaj, pa I demtuar ata
Sekreti qendron ne disenjon e tyre me kapese te padukshme
Aplikohen fare lehte, dhe behen njesh me flokun tuaj, pa u dalluar se I keni vendosur
Per nje model floku fantastik

Full Extensions, jane krijuar me fibra te certifikaura, te trajtuar me keratine, e cilia dhuron nje efekt shkelqimi natyral, e nje butesi si te ishin floke natyral
Mund te prihen sipas deshi res, te lahen, te drejtohen apo te behen me kacurrela dhe vijne ne versione te ndryshme ngjyre duke I mundesuar te gjithe femrave perdorimin e tyre
Ju sigurojme se do te jeni kaq entuziaste pasi ti provoni

Shijoni kenaqesine e ndryshimit te pamjes suar me Full Extensions® me  keratin!

Karakteristikat :
– mund ti prisni, ti lani, ti drejtoni apo ti stiloni me kacurela sipas deshires
– teper komode dhe te rehatshme,mund ti beni kapje te ndryshme dhe stilime sipas deshires
-I japin volum flokut tuaj, duke ju dhuruar nje ndjesi dendesie qe gjithnje e deshirojme
– disponojme nje game te gjera ngjyrash per cdo floke te perdorueseve tane

Cfare do te adhuroni:

Origjinalitetin dhe faktin se askush nuk do ta kuptoj se I keni vendosur, jane te padukshem ne kapje
Ka verisone te ndryshme ngjyre sipas deshires suaj
Lehtesine ne vendosje,vetem 3 hapa do te ndiqni dhe ne 3 sekonda jeni gati
Vendosnini, stilojini dhe diln!

× Keni pyetje ? Na shkruani !