0 items in the shopping cart
  • No products in the cart.

Shop

Celebrity Lashes

3,990 L 1,900 L

Qerpiket e tu jane te ralle dhe pa volum?
…vendosja e qerpikeve fallco eshte e dhimbshme dhe nje perdorimesh…

Rimeli I qerpikeve ju premton mrekulli por kushton dhe rrezikon te krijoje toptha te vegjel?
Te gjithe ne e deshirojme te kemi nje pamje prej modeleje me qerpike te gjate e te forte por jo gjithnje eshte e mundur.

Kemi lajme te mira per ju!
Tani,me Celebrity Lashes , te gjitha mund te kemi qerpike super te gjate e voluminoz si ato te top modeleve, ne fare pak sekonda

Metoda innovative me mikro magnet per qerpike super te gjate e super voluminoz
Materiali I tyre I ben fare te lehte, dhe sapo I vendosni 3 fishojne volumin e qerpikeve tuaj te rralle ne vetem 2 sekonda

Sekreti?
Nje teknologji mikromagnetike e padukshme e inkorporuar e cila fiksohet ne qerpikun tuaj duke ju dhururar nje pamje voluminoze e te plote, me nje rezultat natyral e qe pershtatet ne cdo rast pa qene e nevojshme te perdorni kimikate apo ngjitesa te ndryshme
Me Celebrity Lashes, qerpiket e tu do te jene te gjate e plote volum gjithashtu dhe ngjyre me te theksuar
Aplikimi eshte I thjeshte dhe mjaftojne pak sekonda
rezultati eshte nje pamje kaq natyrale dhe e permiresuar me qerpiket Celebrity te cilet jane kaq femeror e te pershtatshem per cdo rast

Majfton te fiksoni pjesen e siperme ne qerpiket tuaj e me pas vendosni qerpiket e poshtem te cilet bashkeveprojne me magnetin ne pjesen e siperme dhe… kaq ishte!

teknologjia me mikromagnete mban te lidhur qerpiket e tu te lidhur me njeri tjetrin dhe te fiksuar me qerpiket tuaj natyral

Porosisni tani e do te vijne ne paketim ne shtepine tuaj 2 sete me Celebrity Lashes qe perfshijne
1 set me qerpike te theksuar me dendesi x6 per qerpike super voluminoze e te dendur
1 set me qepike elegante me dendesi x3 per qerpike te gjate e voluminoze gati 3 here me shume se qerpiket tuaj natyrale

Te gjithe kete sete fitoni per nje cmim te pabesueshem, per te pasur nje veshtrim teper intrigues qe te gjithe e deshirojne!

× Keni pyetje ? Na shkruani !