0 items in the shopping cart
  • No products in the cart.

Shop

Dynamic Posture

6,990 L

Tel 044314360

“Dynamic Posture”, eshte sistemi me natyral per te lehtesuar nje here e pergjithmone te gjitha llojet e dhimbjeve si : dhimbjet e shtylles kurrizore, qafes dhe dhimbjet e mesit.

Dynamic Posture eshte prodhuar ne saje te nje teknologjie teper te avancuar qe ndihmon direkt ne korigjimin e postures, mban drejt rruazat e mbi te gjitha minimizon perkuljen e shtylles kurrizore…

E gjitha kjo behet thjesht duke vendosur D.P drejt ne shpatulla, lidhim pjesen e parme te belit dhe terheqim aq sa duhet per qendrimin drejt, dy pjeset anesore.

I lehte, praktik, komod dhe vishet lehtesisht nen rroba…dhe kryesorja nuk duket.

 

Clear selection
SKU: N/A Category:
× Keni pyetje ? Na shkruani !