0 items in the shopping cart
  • No products in the cart.

Shop

Comfy Socks(1+1)

3,990 

Oferte e jashtezakonshme : Bli 1 dhe merrni 1 tjeter pale dhurate! Vetem 3990 leke !

Çorapet Comfy Socks me ngjeshje të rehatshme nxisin  qarkullimin e gjakut ,reduktojnë enjtjet duke  ju lehtësuar dhimbjen dhe lodhjen e kembeve.

Përmasa e tyre standarde dhe forma e hapur ne maje do t’i mbajë këmbët tuaja të freskëta dhe te ajrosura.  Çorapet e rehatshme COMFY SOCKS janë projektuar për të luftuar lodhjen, masazhojnë dhe i dhurojnë energji gjunjëve tuaj duke siguruar një rehati që zgjat gjithë ditën dhe gjithe natën.

Comfy Socks ushtrojnë një trysni të lehtë mbi gjunjë duke stimuluar kështu qarkullimin e gjakut dhe kthimin e tij në zemër, duke shmangur mpiksjen si dhe duke reduktuar enjtjen dhe dhimbjen.

Ndihmojne shume personat qe vuajne nga kapilaret venoze apo venat me varice.

 

98 in stock

Category: Tag:
× Keni pyetje ? Na shkruani !