0 items in the shopping cart
  • No products in the cart.

Chillmax Pillow

2,990 L

? Gjumi nates nuk eshte i rehatshem ?
? Vapa ju stermundon ??
? Erdhi zgjidhja per ju !!
? ChillMax Pillow me gel-memory
Gjithmone i fresket ,nuk ju lejon te djersini …fantastik per nje gjume te qete dhe te embel
? freski absolute
?qetesi
?relaks
 Na shkruani në inbox per te mesuar dhe perfituar nga benefitet e ketij produkti fantastik Chillmax Pillow!

× Keni pyetje ? Na shkruani !