0 items in the shopping cart
  • No products in the cart.

Shop

Set Varese & Byrzylyk Ivanna Collection

4,990 L 1,900 L

Bizhuterite jane simbol I feminilitetit dhe elgances.

Ju prezantojme ekskluzivisht Setin Ivanna Collection, Varese & Byrzylyk qe gjithnje keni enderruar, te ndertuar 100% ne Kristale Swarovski .
Ivanna Collection by Ivanna Di Lucca eshte koleksioni origjinal I bizhuterive me gure qe ndryshohen duke mundesuar nje pafundesi kombinimesh.

Ivanna Collection eshte dhurata perfekte per cdo rast special, si psh Shen Valentini, Ditelindje, Dita e Nenes, Diplomim ose ne cddo moment te paharrueshem.
Kur ju perfitoni Ivanna Collection, do te merrni ne dorezim nje certifikate autentike qe verifikon se kristalet jane 100% origjinale, e cila garanton kualitetin dhe cilesine e tyre nder vite

Ne paketim gjeni Setin Ivanna Collection, Varese & Byrzylyk dhe plot 7 gure me ngjyra te ndryshme per kombinime te pafundme.

Category:
× Keni pyetje ? Na shkruani !