X-Wipe

L990L3990 (-75%)

Ne gjendje

MBRONI VETEN NDAJ BAKTERIEVE DHE VIRUSEVE

•MBROJTJE ndaj bakterieve dhe viruseve
•E LEHTE ne aplikim, 100% efektive
•PRODUKT I BESUESHEM nga mbi 4 milion perdorues
•OFERTE SPECIALE, Vetem Online

Kualitet I Larte
XWipe eleminon ne menyre efektive bakteriet e padeshiruara, viruset pa qene e nevojshme te perdorni kimikate te ndryshme
Formule pa Fllucka
Adezivi eshte I disenjuar ne menyre te tille per te mbrojtur pajisjen tuaj nga bakteriet dhe viruset
Produkt pa asnje Kimikat
Siguron rezulate te shkelqyera sa here e perdorni pa perdorimin e kimikateve

Compare
Kategori:

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Vleresime

Nuk ka vleresime

Menu

L990L3990 (-75%)

Shtoje ne shporte