Vitaraid R

L7990L9990

Ne gjendje

Ju rikthejme vitalitetin ne jeten tuaj
Qendroni duke pare Tv ne divanin tuaj e nderkohe aktivizoni edhe duart edhe kembet njekohesisht.
Nxit qarkullimin e gjakut, permireson shendetin e zemres, ndikon ne menyre te menjehershme duke permiresuar problemet e kockave dhe patjeter ju ndihmon te humbni peshe!
Dhurate ekrani inteligjent i cili ju ndihmon ne llogaritjen e hapave dhe kalorive.

Compare
Kategorite: , Tag:

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Vleresime

Nuk ka vleresime

Menu

Vitaraid R