Total Crunch

L13,990L18,000 (-22%)

Ne gjendje

Bctv sjell Brand Origjinal :  TOTAL CRUNCH-te gjitha lëvizjet në një vegël të vetme!

 • Humb Peshe
 • Tonifiko te gjithe muskujt e Trupit
 • Pa bateri dhe pa korent
 • Pesha e pajisjes : 12 KG
 • Pershpejton metabolizmin
 • Paloset Lehtesisht
 • Kryeni një stërvitje 15 minuta në ditë
 • Ushtrohuni sipas niveleve për të punuar kofshët, krahët, shpinën dhe abs
 • Me 2 Nivelet e Rezistencës ne formen e pedanave.
 • Sedilja e rregullueshme sipas gjatësisë trupore
 • Dizenjo e fortë çeliku
 • Total Crunch-Full Body Workout System është vegla ideale për t`u rikthyer në formë. Ushtrimi i rregullt do t’ju ndihmojë të ruani dhe tonifikoni te gjithë muskujt e trupit tuaj.
 • Ndjehuni si një kalorës ndërsa forconi shpinën, shpatullat, gjoksin tuaj, bicepsin, tricepsin, barkun, pulpat dhe kofshët.
 • Sistemi i revolucionit të trupit Total Crunch i palosshëm dhe kompakt , është ideal për rehabilitimin dhe lehtësimin e trupit tuaj në një rutinë të plotë stërvitjeje.
 • Kjo pajisje e fitnesit në shtëpi është projektuar për përdorim në hapësirë ​​të kufizuar siç është dhoma juaj e ndenjes, studioja, veranda në shtëpi ose zyra juaj.
Compare
Kategori: Tag:
 • Ne ju sjellim revolucionarin TOTAL CRUNCH-te gjitha levizjet ne nje vegel te vetme.
 • Sukses i jashtezakonshem nderkombetar, te gjitha veglat,tashme ne nje te vetme
 • Qellimi : nje palester e tere permledhur ne nje vegel te vetme.
 • Ju do te punoni pulpat , kofshet,fundshpinen,krahet,kraherorin e mbi te gjitha barkun tuaj.
 • Paloset lehtesisht,dhe ze shume pak vend.Peshon vetem 12 kg,rrit masen muskulore ne trupin tuaj dhe pershpejton metabolizmin.

Informacion shtesë

Ngjyra

E Zezë

Përmasat

94 x 47 x 108 cm

I palosur

100 x 25 x 20 cm

Pesha

12.5 Kg

Pesha Maximale

130 Kg

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Vleresime

Nuk ka vleresime

Menu

L13,990L18,000 (-22%)

Shtoje ne shporte