Top Slicer

L2190L3990

Ne gjendje

Te gjithe deshirojme te ushqehemi shendetshem por pergatitjet e ushqimit jane kaq te lodhshme.

Shikoni, mund te lendoni gishtat. Dhe shikoni cfare rremuje.
Ju prezantojme Top Slicer, menyren me te shpejte e me te thjeshte per te pergatitur vakte te shendetshme ne cdo dite
Mjafton ta fiksoni ne banakun tuaj te kuzhines, dhe nisni te coptoni apo prisni ne fije te holla ushqime te shendetshme direkt ne pjaten tuaj apo edhe ne tigan
Prini shpejte Feta karrote, kerpudhe per te pergatitur nje supe te shijshme
Dhe ne fund, Lulelaker e prere ne copeza gati per nje tave te shijshme me pak kalori.
Prini ne feta te holla patate te embla per patatinat perfekte qe femijet I adhurojne
Ose pergatisni embelsira te shijshme dhe shendetshme ne pak minuta
Sekreti qendron ne tre tehet e ndryshueshme celik inoks, per te prere ne feta,per te coptuar,dhe per te grire
Eshte e struktuaruar me nje sistem ngjites me ajer keshtu qe ju jeni te sigurte qe griresi juaj eshte I palevizshem
Ne sekonda do te pergatisni makarona me kungull me nje shije perfekte dhe kuzhine do te jete e paster. Kaq e shijshme, e shendetshme dhe nuk do te shtoni peshe
Spageti tardicional me qofte ka mbi 800 kalori nderkohe qe spageti me kungull pergatitur nga ne me pak se 100 kalori.
Keshtu mirembani lehtesisht linjat trupore

Compare
Kategori: Tag:

TOP SLICER 3 në 1
Te presësh ne feta, te grish apo te thërrmosh…oh sa lodhje dhe rrëmuje!
Por nga sot puna ne kuzhine do te jete vetëm argëtim….
Erdhi zgjidhja: Top slicer- më i zgjuari më i thjeshti dhe më i miri per te pergatitur receta te shendetshme ne fare pak sekonda!
Tepër i fuqishëm, me 3 tehe te ndryshueshme ne 3 forma te ndryshme grirjeje…
Brand i Garantuar: Home Vero
Si funksionon TOP SLICER 3 në 1Fiksohet menjehere ne siperfaqen e gatimit me levën anësore , vendos njeren nga thikat dhe fiksoje me dorezën, direkt mund te prisni ne feta, te grini apo te therrmoni fare lehtesisht!
Asgjë nuk prek dorën dhe gishtërinjte ,pasi perimet i shtyni me shtytësen e slicer.
Me nje rrotullim te plote te dorezës do te keni nje sasi te madhe djathi te grire,karrota apo perime te ndryshme !

Përse është më e mira në treg TOP SLICER 3 në 1

Sekreti qendron ne 3 thikat celik inoks me forma te ndryshme ne prerje!
Lehtesisht ju prini, grini dhe therrmoni deri ne 18 here me shpejt se cdo pajisje e ngjashme ne treg!Therrimet e bukes se thekur tani i pergatisni vete ne shtepi,i gjithe kontrolli qendron ne duart tuaja duke ju siguruar prerje perfekte ne nivelin e duhur

3 tehet jane Celik Inoks Antioksidant!
I jashtezakonshem per: patate, karrota, qepe, tranguj, djathe, fruta dhe shume me teper….
Lahet fare lehtesisht ne uje te rjedhshem!

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Vleresime

Nuk ka vleresime

Menu