Titan Crunch PRO

L19990

Ne gjendje

TITAN CRUNCH PRO : Instrumenti i fitnesit ,ideal per shtepi apo zyre!
Me shumë nivele ushtrimesh dhe stërvitje, me matës dixhital dhe llastiket e forces për palestrën shtëpiake .
Rezualtat I dukshem në 7 ditë stervitje.
Total Crunch – ide qe u hodh ne treg 6 vite me pare ishte vegla me e shitur ne te gjithe boten.
Frymëzuar nga nevojat e njerëzve që e duan palestrën ,inspiruar nga ata qe kuptojnë mënyrën moderne të jetës me pak kohë të lirë, sjellim ne vitin 2021 nje nivel tjeter PROFESSIONAL duke shtuar matesin digital, llasteket e forces dhe gamen me te gjere te ushtrimeve ! Tashme me TITAN CRUNCH PRO ju , do ta keni palestrën jo vetem një kënaqësi të përballueshme por dhe te domosdoshme.

Compare

TITAN CRUNCH PRO : Instrumenti i fitnesit ,ideal per shtepi apo zyre!
Me shumë nivele ushtrimesh dhe stërvitje, me matës dixhital dhe llastiket e forces për palestrën shtëpiake .
Rezualtat I dukshem në 7 ditë stervitje.
Total Crunch – ide qe u hodh ne treg 6 vite me pare ishte vegla me e shitur ne te gjithe boten.
Frymëzuar nga nevojat e njerëzve që e duan palestrën ,inspiruar nga ata qe kuptojnë mënyrën moderne të jetës me pak kohë të lirë, sjellim ne vitin 2021 nje nivel tjeter PROFESSIONAL duke shtuar matesin digital, llasteket e forces dhe gamen me te gjere te ushtrimeve ! Tashme me TITAN CRUNCH PRO ju , do ta keni palestrën jo vetem një kënaqësi të përballueshme por dhe te domosdoshme.

Titan Crunch PRO është instrumenti më i fundit inovativ i fitnesit që ndërthur përfitimet e ushtrimeve aerobike me ato të forcimit të muskujve.
Sistemi i fitnesit Titan Crunch PRO është i përshtatshëm për ju që:
-nuk keni kohë të mjaftueshme për palestër
-nuk keni shumë hapësirë ​​në shtëpinë tuaj për veglat e renda e të mëdha
-stervitja është pasioni juaj por portofoli juaj nuk lejon shumë shpenzime gjatë kësaj kohe
-jeni fillestar dhe dëshironi të filloni një lidhje me palestrën

Per te gjithe Ju,qe jeni te apasionuar dhe dëshironi të ruani ose përmirësoni posturen dhe masën muskulore ne trup.
Ky është një nga produktet më të shitur në kategorinë e fitnesit.

Cila është arsyeja e suksesit të T.CRUNCH PRO ?

Extremisht jashtëzakonisht e thjeshtë! Veproni i lire dhe i pavarur pasi nuk ka korent apo kabuj.
Kryeni sipas radhes , ushtrimet ne pedanen e poshtme duke ndryshuar 4 pozicionet e duarve, perseritni te njejten gje duke vendosur kembet ne pedanen e siperme.
Me përdorim sistematik ju :

forconi bustin tuaj
digjni kalori dhe humb kilogramet e tepert
stimuloni gjoksin dhe shpinën
tonifikon krahët dhe këmbët
përmirësojnë ndjeshëm ekuilibrin dhe perqendrimin
rrisni metabolizmin tuaj
Treguesi dixhital do të organizojë dhe sistemojë stërvitjen tuaj.

Ju do të keni kontroll të plotë mbi:

përsëritjet që keni kryer
koha që ju duhej
kaloritë që keni djegur
Sidoqoftë, trajnimi që ju ofron nuk ndalet këtu, pasi që së bashku me Titan Crunch PRO do të merrni edhe rripat e rezistencës që të punojnë me qëllim në çdo pjesë të trupit tuaj.
Me rripat e rezistences mund te besh:
Tonifikim te bicepsit dhe tricepsit
I thua lamtumire kraheve te varur
Shtrihet gjoksi ne maximum për të hapur muskujt e fjetur te kraherorit dhe për të forcuar shpinën
Shtrirje te shpatullave dhe tonifikim për shpatullat e formuara mirë

Përmasat e tij (ne pozicionin e hapur):

Gjatësia: 94cm
Gjerësia: 47cm
Lartësia: 120cm
Gjatësia e mbyllur: 155cm

Vlera 14,990 Lek
Transport falas kudo
Ofrojme mundesi pagese me keste me 0% interes deri ne 6 muaj

Informacion shtesë

Gjatësia

94cm

Gjerësia

47cm

Lartësia

120cm

Gjatësia e mbyllur

155cm

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Vleresime

Nuk ka vleresime

Menu