Thermo Shaper

L990L4990 (-80%)

Ne gjendje

Revolucion ne industrine e tekstileve : Thermo Shaper
-Djersin 5 here me teper
-Me teknologji thermoflex
-Me 2 shtresa qe rrisin temperaturen

1 Shtresa e brendshme termike stimulon djersitjen
2 Shtresa e jashtme termike e thith djersen por nuk le te dale ne siperfaqe

-Pa qepje,zinxhire apo kopsa
-Jetegjatesi no limit
-Humb peshe ,nxirr toksinat
-Set me streçe dhe minikanotjere
-Ndjesi e bute, fleksibel, komode
-deale per vrap, palester dhe shtepi
-Kontakt ne Inbox per porosi apo pyetje

Compare
Kategori:

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Vleresime

Nuk ka vleresime

Menu

Thermo Shaper

L990L4990 (-80%)

Shtoje ne shporte