The Grill

L9990L11990

Ne gjendje

A nuk e dashuroni edhe ju shijen e mishit ne zgare? Brinje te pjekura mire, perime zgare, djath I pjekur- tepreferuarat e adhuruesve te ushqimit

 • Zgare Profesionale
 • 40 cm x 24.5 Cm
 • Pllake Extra +20cm
 • Termostat
 • Kantier per derdhjen e vajit
 • Design Unik
 • Forma Speciale
Compare

A nuk e dashuroni edhe ju shijen e mishit ne zgare? Brinje te pjekura mire, perime zgare, djath I pjekur- tepreferuarat e adhuruesve te ushqimit

Tani ne ju prezantojme dicka per te gjitha ushqimet tuaja, Unikun, gjithshka ne nje “The Grill”

Fale termostatit preciz, nxehtesia shperndahet njetrajtesisht ne te gjithe siperfaqen e zgares.

Tani mund te pergatisni brinje te shijeshme per tegjithe familjen, por jo vetem sepse keni edhe hapsiren per te pjekur disaperime.

Mish qingi, krahe pule temarinuar, biftek plot leng, mish derri, ose salcice tepjekura- tegjitha ne nje

E ceshte me e rendesishmja- The Grill ju ndihmon te ruan ilinjat

Forma speciale dhe siperfaqja unike e the grill ju siguron qe e gjithe yndyra dhe vaji te mblidhen ne kontenier- pra nuk perzihet me ushqimin pra nuk demton shendetin tuaj

Kjo karakteristik esenciale dhe eficente do tiu ndihmoje te ulni nivelin e kolesterolit ne nje vit ne 40 perqind me pak

Fale disenjos unikeqe ka, mund te pergatisni 2 pjata te ndryshme me ushqime ne 2 pllaka te ndryshme te zgares.

Informacion shtesë

Peshë 1.00 kg
Përmasa 60.00 × 25.00 × 10.00 cm
Ngjyra

E kuqe me te Zezë

Vleresimi i pergjithshem

5.00

01
( 1 Vleresim )
5 Star
100%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

1 Vleresim per kete produkt

 1. 01

  by Leonora Avdiu

  Zgara eshte super , pastrohet lehte dhe nuk ngjit eshte perfekte..

Menu