T Grip Max

L1490L4990 (-70%)

S’ka stok

Transport Falas

Mjafton nje dere ne shtepi apo zyre, dhe palestren e ke me vete!
Tonifikon muskujt ne te gjitha drejtimet
Ju ben stervitje kardio e per me teper ,montohet per 1 minutë…
Ne nje çante te bukur ju do te keni mjetin unik T Grip Max me 3 rripa elastike me nivele rezistence
lakun e kembeve
dvd me instruksionet dhe ushtrimet per Ty!

Compare
Kategori:

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Vleresime

Nuk ka vleresime

Menu

T Grip Max

L1490L4990 (-70%)