Tave Blaumann

L3,990.00

Ne gjendje

Shpëtoni furren nga pikat e vajit
Tava siperfaqe JO NGJITESE- Koshi ju mundeson më pak kalori dhe më pak yndyrë-Shpërndan nxehtësinë në mënyre homogjene përreth ushqimit!
Kjo është TAVE PJEKJE ME KOSH METALIK COOPER nga Blaumann.
Cilësi e lartë çelik/inoks, përmasa 32,5 cmx24,5 cm

Compare
Kategori: Tag:
Si e vlerësoni këtë Produkt?

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Vleresime

Nuk ka vleresime

Menu

Tave Blaumann