Tave Berlinger Gold

L1700L2990

Ne gjendje

Mbajtese Ergonomike- Te pajisura me nje gropez e cila ju ndihmon ne varje ne kuzhinen tuaj per te kursyer hapsire
SHtresa fundore me induksion siguron Kursim deri ne 35 % Energji
Kjo shtrese fundore siguron nje gatim perfekt te ushqimit, I cili nuk do te digjet dhe ngjitet
Kjo shtrese ndikon ne shperndarjen e njetrajteshme te nxehtesise ne ene.
3 shtresa te brendeshme mermeri: PFOA Free
E sigurte ne larje me Lavastovilie
Kapak Xhami ne kualitet te larte
Disenjo teper elegante
Ngjyre metalike
Material Alumin

Compare
Kategori: Tag:

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Vleresime

Nuk ka vleresime

Menu

Tave Berlinger Gold