Tava Gatimi

L1990L3990

S’ka stok

Karakteristikat:
Bërë prej çeliku karboni
Veshje jo-ngjitëse
Material I Qëndrueshëm
Pastrohet lehtë

Përmasat e tyre:
E vogël 28,5 x 19,5 x 3,5 cm
Mesatar 31.5 x 21.5 x 4 cm
Të mëdha 34 x 24,2 x 4 cm
Spatula : ergonomike silicon i cilesise se lartë

Compare
Kategori: Tag:

Set prej 3 tavash me veshje jo ngjitëse & 1 Spatul HomeVero

Kush mund t’i rezistojë tundimit të një pite të shijshme apo byreku krokant… ose të një ëmbëlsire me sherbet të parezistueshme? Padyshim askush! Ndaj Home Vero mendon ne detaje per shijet dhe dëshirat tuaja!

Seti prej 3 tavash që nuk ngjisin me spatulën dhurate , do t’ju lirojë duart.

Bërë tërësisht prej çeliku karboni dhe të përforcuar me veshje jo ngjitëse, ato garantojnë performancën maksimale. Përdorni ato për të gatuar, por edhe për të ngrohur ushqimin e djeshëm të mbetur në frigorifer.

Të rehatshme, të lehta dhe për pjekje të shpejtë.

Per te gjitha sobat , edhe per INDUKSION.

Seti përfshin tre tiganë të lehtë me përmasat e cdo furre, të cilat do të mbulojnë çdo nevojë tuaj. Ato janë ideale për studentët, të moshuarit, familjet e vogla, por edhe te medha.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Vleresime

Nuk ka vleresime

Menu

L1990L3990