Super Julietti

L4,990.00

Ne gjendje

Erdhi ne Tirane Super Julietti , merre dhe Ti -ta kesh ne Shtepi!
Thjesht! Shpejt! Bukur!
Makarona Bio me kungull apo karrote , sallate perimesh apo frutash !
Te gjjtha me nje levizje te dores!

Compare
Kategori:
Vleresimi i pergjithshem

5.00

02
( 2 Vleresime )
5 Star
100%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%
Si e vlerësoni këtë Produkt?

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

2 Vleresime per kete produkt

  1. 02

    by Valdrin

    Super

  2. 02

    by Ramadan Hajdari

    Produkt super cilesore , shum i thjeshte ne perdorim bravo BCTV!

Menu

Super Julietti