Summer Bra

L2990

Ne gjendje

Rehati dhe Mbështetje në nje zgjidhje te vetme
SUMMER BRA

Sutjena me shtrëngim nga para, pa rripa që ju ofrojne mbështetje te plotë të gjoksit me efekt ngritje dhe anti rrëshkitje.

  • Ju dhurojnë mbështetje maksimale!
  • Pa rripa
  • Suport 5D
  • Efekt Push up me rregullator ne pjesen e perparme

 

Compare

Rehati dhe Mbështetje në nje zgjidhje te vetme

Sutjena me shtrëngim nga para, pa rripa që ju ofrojne mbështetje te plotë të gjoksit me efekt ngritje dhe anti rrëshkitje.

Sutjenat pa rripa kane një dizajn me suport 5D , i cili ju siguron efekt ultra push up me ngritje gjoksi perfekte per fustanet e mbremjeve, fustanet me shpinen e zbuluar, bluzat me supet jashte etj!

*******

Ju dhurojnë mbështetje maksimale!

Të projektuara me rripin e përparmë i cili përshtatet sipas gjoksit tuaj per tju siguruar nje efekt lifting perfekt, keto sutjena antirrëshkitese mbajnë në mënyre te shkëlqyer  peshen apo rëndesen e gjoksit! Ato qëndrojne të fiksuara në trupin tuaj pa levizur apo rrëshkitur ,duke ju dhuruar rehati ne përditshmeri per orë të gjata veshur!

*******

Pa rripa

Keto sutjena pa rripa ju dhurojne support ne cast dhe efekt lifting, ngrenë gjoksin lart.

Rripi i përparmë përforcues vulos rehatinë, dretjtëqëndrimin, bën tëduket gjoksi 2 masa me shumë ndërkohë qe jane gati te padukshme nga copa e butë dhe e rehatshme.

*******

Suport 5D

Në çast ngrenë dhe skulpturojne gjoksin per nje forme te rrumbullakët dhe te plotë.

Ndertuar me material me kualitet te larte i cili i fal rehati trupit tuaj dhe mbi te gjitha lejon qarkullimin e ajrit

*******

SUTJENA VERORE

Pa rripa

Me mbështetje 5 D

Efekt Push up me rregullator ne pjesen e perparme

 

Oferta  1 palë

Oferta sot : 1 pale 2990 L

Kemi masat S-M-L-XL

Porositi tani ose lexo pershtypjet e klienteve.

Seti përmban 1 cope : TE ZEZA ose NUDE

Zgjidh masën tënde

Sutjenat inovative te cilat vishen kaq lehte me prerje ”V” ne pjesen e përparme ju dhurojne nje pamje femërore te plotë dhe ndalojnë rrëshkitjen e sutjenave siç ndodh rëndom me lloje te tjera.Kapsja e zgjuar ne pjesen e perparme ju jep mundesine ta kapni aty ku ndjeheni me rehat duke ju dhuruar dhe forma perfekte të gjoksit!

Menu