Starlyf Sofa Cover

L1490L4990

I passhëm përmes paraporositjeje

Larja e divanit apo kolltukut eshte vertete e veshtire dhe e kushtueshme.
Nuk do te nevojitet me te lani kolltuket, sepse ju vjen ne ndihme Sofa Cover, Mbulesa qe kthehet ne dy ane.
Teknologjia Fluoropolimere parandalon depertimin e lengjeve te derdhura aksidentalisht ne kolltuk.

 • Teknologjia Fluoropolimere
 • Kthehen ne dy Ane
 • Permasa te ndryshme
Pastro
Compare
SKU: N/A Kategori: Tag:
 • Starlyf Sova Cover (E Zeze & Gri ose Bezhe & Kafe)
 • Larja e divanit apo kolltukut eshte vertete e veshtire dhe e kushtueshme.
 • Nuk do te nevojitet me te lani kolltuket, sepse ju vjen ne ndihme Sofa Cover, Mbulesa qe kthehet ne dy ane.
 • Teknologjia Fluoropolimere parandalon depertimin e lengjeve te derdhura aksidentalisht ne kolltuk.
 • Disponojme 3 permasa:
 • Permasa Teke : 58 cm x 190 cm 2990 leke
  Permasa Dyshe : 128 cm x 190cm 3990 leke
  Permasa Treshe : 178 cm x 190 cm 4990 leke

Informacion shtesë

Peshë N/A
Përmasa N/A
Ngjyra

Bezhë/Kafe, Ezez/Gri

Madhesia

Përmasa Dyshe, Përmasa Teke, Përmasa Treshe

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Vleresime

Nuk ka vleresime

Menu

L1490L4990

Shtoje ne shporte