Starlyf Foot SPA

L4990

Ne gjendje

Ju sollem STARLYF FOOT SPA!
Mënyra më e rehatshme , efektive dhe e kujdeseshme  për të pastruar këmbët tuaja ndërsa bëni dush ose futeni ne vaske.
Kombinimi i njëmbëdhjetë mijë fijeve te forta me një gur shtufi natyral është sekreti i efektivitetit të STARLYF FOOT SPA që pastron dhe rigjallëron këmbët tuaja brenda pak sekondash!                       Ferkimi te fal nje masazhim relaksues ne maksimumin e rehatise ne shtepine tende
Fijet në mes janë më të buta për të masazhuar zonat më delikate të këmbëve tuaja
Fijet anesore janë më të ashpra për të ndihmuar në heqjen e papastërtive dhe lëkurës së vdekur.
Dhe guri i shtufit siguron një efekt eksfoliues që heq vrazhdësinë dhe fortësinë nga lëkura.

Compare
Kategori: Tag:

Nuk e mbani dot ekuilibrin kur laheni ne dush… Ke frike se bie edhe duke perdorur furçe me bisht……

Ne fakt te lash mire e mire kembet nuk eshte dhe aq e lehte!
Sado te perpiqeni shputat dhe thembrat jane plot kallo dhe lekure gati ne renie …

Ju sollem STARLYF FOOT SPA!
Mënyra më e rehatshme , efektive dhe e kujdeseshme  për të pastruar këmbët tuaja ndërsa bëni dush ose futeni ne vaske.
Kombinimi i njëmbëdhjetë mijë fijeve te forta me një gur shtufi natyral është sekreti i efektivitetit të STARLYF FOOT SPA që pastron dhe rigjallëron këmbët tuaja brenda pak sekondash!                            Ferkimi te fal nje masazhim relaksues ne maksimumin e rehatise ne shtepine tende
Fijet në mes janë më të buta për të masazhuar zonat më delikate të këmbëve tuaja
Fijet anesore janë më të ashpra për të ndihmuar në heqjen e papastërtive dhe lëkurës së vdekur.
Dhe guri i shtufit siguron një efekt eksfoliues që heq vrazhdësinë dhe fortësinë nga lëkura.

Do te keni kembe te pastra , te buta dhe te lemuara ne cdo larje ¡
Kembet e tua do te duken gjithmone keshtu…e pabesueshme sa shpejt ¡
Fijet e STARLYF FOOT SPA përmbajnë agjentë antimikrobikë që parandalojnë rritjen e mykut.

E keni gjithmone gati , ju sherben cdo cast
Për më tepër, dizenjimi i anësoreve të STARLYF FOOT SPA ju lejon të fërkoni lehtësisht pjesen mes gishtave!
E Lehtë, komode dhe efektive!

Vendose ne pllaken e dushit…
Dhe larja e perditshme do te kthehet ne relax dhe SPA per kembet tuaja!
STARLYF FOOT SPA eshte ideale per personat qe vuajne nga artriti , diabeti, per grate shtatzena apo personat qe kane problema me shpinen ….
Dhe pas perdorimit ju mund ta lini serish aty ku e vendoset ose mund ta varni.

POROSIT NE INBOX
50 te interesuarit e pare marrin dhurate dhe HYDRO WONDER.
Merrni STARLYF FOOT SPA tuaj tani vetem per 4990 L

 

Menu

Starlyf Foot SPA