Starlyf Fast Slicer

L3,990.00L4,990.00

Ne gjendje

Te gjithe deshirojme te ushqehemi shendetshem por pergatitjet e ushqimit jane kaq te lodhshme.

Shikoni, mund te lendoni gishtat. Dhe shikoni cfare rremuje.
Ju prezantojme Starlyf Fast Slicer, menyren me te shpejte e me te thjeshte per te pergatitur vakte te shendetshme ne cdo dite
Mjafton ta fiksoni ne banakun tuaj te kuzhines, dhe nisni te coptoni apo prisni ne fije te holla ushqime te shendetshme direkt ne pjaten tuaj apo edhe ne tigan
Prini shpejte Feta karrote, kerpudhe per te pergatitur nje supe te shijshme
Dhe ne fund, Lulelaker e prere ne copeza gati per nje tave te shijshme me pak kalori.
Prini ne feta te holla patate te embla per patatinat perfekte qe femijet I adhurojne
Ose pergatisni embelsira te shijshme dhe shendetshme ne pak minuta
Sekreti qendron ne tre tehet e ndryshueshme celik inoks, per te prere ne feta,per te coptuar,dhe per te grire
Eshte e struktuaruar me nje sistem ngjites me ajer keshtu qe ju jeni te sigurte qe griresi juaj eshte I palevizshem
Ne sekonda do te pergatisni makarona me kungull me nje shije perfekte dhe kuzhine do te jete e paster. Kaq e shijshme, e shendetshme dhe nuk do te shtoni peshe
Spageti tardicional me qofte ka mbi 800 kalori nderkohe qe spageti me kungull pergatitur nga ne me pak se 100 kalori.
Keshtu mirembani lehtesisht linjat trupore

Compare
Kategori:
Si e vlerësoni këtë Produkt?

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Vleresime

Nuk ka vleresime

Menu

Starlyf Fast Slicer

L3,990.00L4,990.00

Shtoje ne shporte