Starlyf Express

L3,990

S’ka stok

Për 5 minuta goja lëng : STARLYF EXPRESS-pajisja me e shpejtë elektrike e gatimit erdhi ne Shqipëri !
Me të ju përgatisni shkelqyer :
Fileto te mbushur, sanduich, salçiçe, biftek, omëleta, ëmbëlsira …pse jo , ndiqni DIETEN E PASUR ME FIBRA : asparag te bute dhe salmon ne vetem 3 minuta! Siperfaqe jo ngjitese, gatuan pa vaj,pastrohet lehtë dhe zë shumë pak vënd !

Compare
Kategori: Tag:

Informacion shtesë

Dimenzioent

H = 10cm, L= 24cm, W= 23cm

Energjia

700 – 800 W

Ngjyra

E kuqe

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Vleresime

Nuk ka vleresime

Menu

Starlyf Express

L3,990