Sponge Mop

L1,900.00L3,990.00 (-52%)

Ne gjendje

 • Sistem Pastrimi me Sfungjer! Lodhje 0 !
  Kapacitet i Larte Uji
  Kanale të disenjuara për Larje & Tharje
  Kap lehtësisht qimet dhe flokun
  Heqje & Vendosje e lehtë e Sfungjerit
  Sfungjer PVA, Fleksibel dhe me jetëgjatësi
  E lehte ne montim
Compare
Kategori: Tag:

Informacion shtesë

Materiali

Microfiber Plastic + Carbon Steel Composite Rod + PVA Plastic Cotton

Dimenzionet

22.83 in W x 11.81 in D x 2.56 in H (58 cm W x 30 cm D x 6.5 cm H)

Pesha

2.38 lbs (1.085 kg)

Si e vlerësoni këtë Produkt?

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Vleresime

Nuk ka vleresime

Menu

L1,900.00L3,990.00 (-52%)

Shtoje ne shporte