Softy

L1,900L3,990

Ne gjendje

Softy, dysheku unik me ajer vjen ekskluzivisht bashke me canten dhurate vetem nga BCTV.

Dysheku eshte afro 2.5 m gjatesi, super rezistent, nuk gervishtet apo cahet, ne tre ngjyra: Blu, Portokalli, Pink

Pastro
Compare
SKU: N/A Kategori:

Softy, dysheku unik me ajer vjen ekskluzivisht bashke me canten dhurate vetem nga BCTV.

Dysheku eshte afro 2.5 m gjatesi, super rezistent, nuk gervishtet apo cahet, ne tre ngjyra: Blu, Portokalli, Pink

Perdoret ne piknik, plazh, pishine, mal, det apo edhe ne shtepi.

Mbushet lehtesisht me ajer, me nje rrotullim te vetem, dhe eshte gati per tiu dhuruar relax kudo qe ndodheni.

Futet ne cante dhe transportohet kudo dhe kurdo.

Informacion shtesë

Peshë 1.00 kg
Përmasa 150.00 × 30.00 × 30.00 cm
color

Blue, Bold Blue, Light Pink, Portokalli

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Vleresime

Nuk ka vleresime

Menu