Snappy

L1,900.00

Ne gjendje

Gerhitja eshte nje tingull i ngjirur dhe i vrazhde e cila krijohet kur keni bllokim te pjesshem te frymemarrjes gjate gjumit per shkak te nje problemi te caktuar.

Shpeshhere gerhitja mund te jete tregues i problemeve serioze me shendetin. Per me teper, ajo mund te jete shume e bezdisshme per partnerin/partneren tuaj.
Me shume se gjysma e te rriturve gerhasin ne nje periudhe te caktuar kohe gjate jetes se tyre.

Gerhitja ndodh kur ajri kalon ne indet e fytit dhe shkakton vibrim te tyre ndersa merrni fryme, prandaj krijohet edhe ai tingull karakterizues.

Bctv Ju prezanton Snappy, sekretin per nje gjume te shendetshem!

Compare
Kategori:
Si e vlerësoni këtë Produkt?

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Vleresime

Nuk ka vleresime

Menu