Smooth Sonic

L1490L3990 (-63%)

Ne gjendje

SMOOTH SONIC-sistemi i ri i kujdesit per lekuren me ULTRATINGUJ.

  • Smooth Sonik vjen tek Ju me 4 aksesore te mrekullueshem.
  • Eshte pajisje portative me bateri te karikueshme te inkorporuara!
Compare
Kategori:

SMOOTH SONIC-sistemi i ri i kujdesit per lekuren me ULTRATINGUJ.
Frekuenca e larte e ultratingujve arrin ne shtresat me te thella te lekures duke eleminuar te gjitha papastertite ne thellesi te poreve te lekures….Rezultati?…Nje lekure me e tonifikuar me e relaksuar dhe ç`eshte me kryesorja me nje zvogelim te konsiderueshem te poreve.
Rrezet ultratinguj te Smooth Sonic gjenerojne nje frekuence prej 300 vibracionesh/minute, cdo vibrim penetron ne shtresat me te thella te lekures,duke realizuar nje efekt te fuqishem lifting.
Teknologjia pulsuese e kokes se Smooth Sonic pastron lekuren ne cdo pore,duke hequr toksinat dhe papastertite qe lekura ndesh cdo dite ne ajrin tejet te ndotur!
Eshte pajisje portative me bateri te karikueshme te inkorporuara!
Smooth Sonik vjen tek Ju me 4 aksesore te mrekullueshem.
Eshte koha te kujdeseni per veten tuaj !

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Vleresime

Nuk ka vleresime

Menu

L1490L3990 (-63%)

Shtoje ne shporte