Smookless Grill Deluxe

L11990

Ne gjendje

Produkt i Ri : Zgara Delux pa Tym
Brand : HOME VERO!

Set DELUXE : Pjaster & Grill
Siperfaqja : 32 cm x 23 cm
Teknologji : me thermostat
Temperatura e pjekjes : Me gradim
Mundesi e pavarur nga kabulli i korentit.
Kontenier fundor per depozitimin e yndyres dhe papastertive!
Materila : QERAMIKE me Shtrese COOPER qe nuk ngjit asgjë.
Sistem Inovativ : Zgara pjastër zhvendoset lehtësisht.

Compare
Kategori: Tag:

Produkt i Ri : Zgara Delux pa Tym
Brand : HOME VERO!

Set DELUXE : Pjaster & Grill

Siperfaqja : 32 cm x 23 cm

Teknologji : me thermostat
Temperatura e pjekjes : Me gradim
Mundesi e pavarur nga kabulli i korentit.

Kontenier fundor per depozitimin e yndyres dhe papastertive!

Materila : QERAMIKE me Shtrese COOPER qe nuk ngjit asgjë.

Sistem Inovativ : Zgara pjastër zhvendoset lehtësisht.
Pa ZJARR TE NDEZUR – Pa TYM qe mbush shtëpine- Pa Rrëmuje – Perdore ne Shtepi apo DIREKT NE TAVOLINE !

Pastrimi : Lahet lehtesisht me dore , me nje pecete te njomur ose edhe ne lavastovilje

Cmimi PROMOCIONAL me ulje :
11,990 L
Mundesi pagese me KESTE me 0% interes ne 6 muaj duke filluar me : 1999 L / muaj
Ose ne 3 muaj me : 3990 L /muaj

Informacion shtesë

Brand

HOME VERO!

Materiali

QERAMIKE me Shtrese COOPER qe nuk ngjit asgjë.

Sistem Inovativ

Zgara pjastër zhvendoset lehtësisht.

Siperfaqja

32 cm x 23 cm

Teknologji

me thermostat

Pastrimi

Lahet lehtesisht me dore , me nje pecete te njomur ose edhe ne lavastovilje

Fuqia

1500W

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Vleresime

Nuk ka vleresime

Menu