Simply Fit Board

L2600L6990

19 stok

Ju prezantojme nje menyre fantastike efektive dhe te thjeshte per te permiresuar linjat me pak minuta ne dite: Simply Fit Board
Koha per pak Twist dhe tonifikimi I trupit eshte I sigurte
Strevitu ne cast
Sekreti qendron ne strukturen e Twistit dhe balancimin e forces e cila aktivizon te gjithe muskulaturen tuaj duke nxitur muskujt e ABS, kembeve dhe ne gjithe pjeset e tjera te trupit
Te gjithe u kenaqen
Mund tja nisni me vetem 5 minuta ne dite. Stervitu kudo, kurdo madje edhe nderkohe qe shihni TV
Sistem stervitje per te gjithe pavarsisht moshes
SImly Fit Board ju ndihmon te aktivizoni te gjithe gjymtyret dhe muskujt e trupit dhe te permiresoni ekuilibrin
Simply Fit Board eshte kaq I adhurueshem  dhe perballon deri ne 180 kg
E lehte per tu vendosur kudo qe deshironi
Ne keto caste fitoni gjithashtu dhe DVD me planin stervitor te plote per trupin tuaj
Vjen ne shtepi me garancine origjinale

Compare
SKU: 20 Kategori: Tag:

Informacion shtesë

Materiali

Premium-quality Plastic

Dimensionet

26” x 11” x 4” (66cm x 28cm x 10.1cm)

Ngjyrat

Blue, Green, Magenta, Orange

Pesha Maximale

400 lbs (181 kg)

Vendi Prodhimit

USA

Ngjyra

Blue, Jeshile, Lejla, Portokalli

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Vleresime

Nuk ka vleresime

Menu

Simply Fit Board