Shtrydhese Salcash

L1900L3980

Ne gjendje

Compare

Shtrydhese DOMATESH-Produkt I RI

Brand BERLINGER HAUS

Made in Germany

Do te beni supe domatesh…erdhi pajisja e re prodhuar enkas!

Nje pajisje kaq e nevojshme ne kuzhine per shtrydhjen e domateve, frutave dhe perimeve

Ndertuar ne plastike te forte dhe celik inoks (material shume I forte I cili nuk oksidohet apo gervishtet)

Shume e thjeshte ne larje

E lehte ne perdorim

Permasat 32.5 x 13.5 x 28 cm

Fiksohet lehte

 

Cmim Promocional: nga 3990 lek ofertimi I fundjaves per ju : 1990 lek

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Vleresime

Nuk ka vleresime

Menu

Shtrydhese Salcash