Seti Deluxe

L1490L3990 (-63%)

Ne gjendje

Makine rroje/qethje

🔘 Per stilimin e flokeve apo rruajtjen dhe kujdesin e fytyres dhe te gjithe trupit
🔘 3 krehera ne madhesi te ndryshme 3mm – 7mm
🔘 Tehe celiku , bateri te rikarikueshme
🔘 Fuqia e motorrit 5V / 1000mA
🔘 Me aksesor per te arrire edhe zonat me te veshtira sic eshte kurrizi dhe nuk irriton lekuren .
🔘 Waterproof

Compare
Kategori:

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Vleresime

Nuk ka vleresime

Menu

Seti Deluxe

L1490L3990 (-63%)

Shtoje ne shporte