Set Thikash

L3990

S’ka stok

Set THIKASH TITANI ,me MBAJTESE te PERSONALIZUAR qe RROTULLOHET 360 grade

Seti i thikave me mbajtese AKRILIK, permban 6 elemente Berlinger Haus !

Perberja :

Thikat ne celik inoks veshur me material super rezistent anti ngjitje.
Doreze druri mbuluar nga nje shtrese e holle silikoni per mbajtje te sigurte ne cdo situate.

Compare
Kategori: Tag:

Set THIKASH TITANI ,me MBAJTESE te PERSONALIZUAR qe RROTULLOHET 360 grade

Seti i thikave me mbajtese AKRILIK, permban 6 elemente Berlinger Haus !

Perberja :

Thikat ne celik inoks veshur me material super rezistent anti ngjitje.
Doreze druri mbuluar nga nje shtrese e holle silikoni per mbajtje te sigurte ne cdo situate.

Te gjitha pjeser vijne ne kuti perfekte per dhurate.

 • Materiali : celik inoksi me veshej mermeri
 • Perfekte per perdorim te perditshem
 • Te forta dhe te qendrueshme nder vite
 • Nuk mbajne aromat e ushqimit ne vete
 • Nuk behen me njolla apo shenja
 • Mbajtese ergonomike e bute ne mbajtje dhe e lehte en kapje duke beret e thjeshte procesin e prerjes
 • Veshja e thikes nuk permban element te rrezikshem per shendetin
 • Seti permban
 • Thika e shefit 20 cm
 • Thika e bukes 20 cm
 • chef’s knife – 20 cm
 • bread knife – 20 cm
 • thika e shefit japoneze santoku   – 17.7 cm
 • thika universale – 12.5 cm
 • thika e frutave dhe perimeve – 9 cm
 • mbajtese akriliku

Menu

Set Thikash

L3990