Set kuzhine me 27 Pjesë

L12990

Ne gjendje

Sapo erdhi SETI ME 27 pjesë më i kërkuari në Shqipëri ❤️
Prenoto tëndin se mbaron shpejt 🙂
Themi se Dashuria Buron nga stomaku!
Sa shume dashuri ju sjell seti me Plot 27 ene Kuzhine ne 1 paketim te vetem.

Ne paketim do te gjeni:
4 tenxhere + 4 kapak me volum :6.1 liter, 3.6 liter, 2.6 liter, 2.1 liter
1 tigane+ 1 kapake me diameter: 24 cm,
1 qumeshtore+1 kapak me diameter 16 cm
6 akesore kuzhine
1 varese per aksesoret
3 konteniere per erëza me magnet
1 mbajetese me magnet
2 fundore bakeliti
1 Kosh Per skuqje
1 Mbajtese Koshi

Compare
Kategorite: , Tag:
  • 5 shtresa fundore- gatim 5 here me i shpejte
  • Kursim energjie deri ne 38 %
  • Doreza te ridesignuara ne versionin me modern dhe te sigurte
  • Lahen edhe ne lavastovilie
  • Perdoren ne cdo sobe: Elektrike, halogjen, Induksion, Gas

Informacion shtesë

Materiali

Celik & Inoks

Ngjyra

Me shkëlqim

Vleresimi i pergjithshem

5.00

01
( 1 Vleresim )
5 Star
100%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

1 Vleresim per kete produkt

  1. 01

    by Kond Elona

    Jam tepër e kenaqur me setin Blaumann. Nëse në mbremje dëshiroj të shijoj bashkë me familjen patate të skuqura pa perdorur fritezën e kushtueshme plot vaj apo edhe kunguj të skuqur ose edhe petulla, koshi I pjekjes më vjen në ndihmë! E vendos në secilën nga tenxheret nëse dua, por zakonisht une e vendos në tenxheren 3.1 litër Tepër e rehatshme në përdorim dhe kuzhina ime nuk ka qënë më e pastër se tani. Asnjë pikë vaj nuk hidhet në pianurë.

Menu